פלטפורמה - CommBox

פלטפורמת תקשורת לקוחות רב-ערוצית
לחווית לקוח מושלמת

קומבוקס היא פלטפורמה פתוחה ומאובטחת הניתנת להתאמה אישית למותג שלכם. קומבוקס מאפשרת לכם לייעל את התקשורת עם הלקוחות שלכם בכל הערוצי הדיגיטליים באמצעות APIs, הגדרות ופונקציות מגוונות לצד אלגוריתמים מתקדמים.

blank

פלטפורמה רב-ערוצית בהתאמה אישית

הטמיעו יישומים ופיצ'רים מתקדמים לתקשורת דיגיטלית בקלות ובמהירות וספקו חוויית שירות מושלמת בכל הערוצים: וואטסאפ, מייל, צ'אט, מסנג'ר, אינסטגרם, וידאו צ'אט, SMS, קול ועוד.

פלטפורמה פתוחה

הפלטפורמה הפתוחה של קומבוקס מאפשרת לכם לבצע התאמה אישית בקנה מידה מלא של המערכת ברמת הלקוח. תוכלו להוסיף פונקציות JavaScript, להתאים אישית CSS, לעצב תפריטים מחדש, להוסיף אפשרויות, להפעיל קוד JS משלכם ולהשתמש בתכונות מתקדמות אחרות.

אנו תומכים במגוון רחב של אינטגרציות והתאמות אישיות מבוססות ענן שתסייענה לכם להטמיע בקלות את מגוון היכולות של קומבוקס במערכות הקיימות שלכם.

מה עוד?

יצרנו עבורכם מספר ווידג'טים לתיבת הדואר החכמה, לניהול שיחות חכם בכל ערוץ תקשורת ולהפקת דוחות ותובנות עסקיות.

תוכלו לבנות או לשלב יישומי תקשורת משלכם בפלטפורמה שלנו כדי לנהל את כל תקשורת הלקוחות שלכם ממקום אחד.

המודולים שלנו קלים ופשוטים להטמעה

אנו בקומבוקס מציעים מגוון סוגים של מודולים המספקים מענה למגוון הצרכים שלכם ברמה העסקית, תקשורת הלקוחות והאבטחה הדרושה לארגון שלכם.

blank

פתרונות ענן

אנו מציעים פתרון ענן מאובטח ומנוהל במלואו ברשת של כל ענן.
blank

פתרונות ענן מבודד

אנחנו יכולים ליצור רשת ענן מבודדת כדי שתוכלו להפעיל את המערכת שלכם בענן שלנו. אפשרות זאת נותנת לכם את הכח להפריד ולהצפין את הנתונים. תהליכי ההתקנה והתצורה שלנו גמישים ומתוכננים לעבוד עם מספר רב של שרתים.
blank

מקומי

האם אתם מוכנים לתקשורת בענן? אין בעיה. קומבוקס מציעה מודל פריסה מקומי מושלם, שבו רק אתם מחליטים על המדיניות וההליכים כדי לשמור את הנתונים שלכם בטוחים.

APIs

קומבוקס כולל API פתוח שמאפשר לכם להתאים אישית תכונות ופונקציות של המערכת בארגון שלכם.

blank

RESTful API

הפלטפורמה של קומבוקס כוללת RESTful API, התומך ביסודיות בפעולות הפלטפורמה לביצוע שאילתות, יצירה ועדכון של נתונים.
blank

עדכונים בזמן אמת

הפלטפורמה של קומבוקס פותחה כדי לספק מענה להיקף רחב של תהליכי שירות ותמיכה בלקוחות. תהליכים אלה מנותחים וניתנים לשימוש במערכות חיצוניות, גמישות שמאפשר לכם ליצור תוכנת שירות לקוחות ממדרגה ראשונה, שאפילו צוות ה-IT שלכם יעריך.
blank

כניסה שקטה (SSO)

קומבוקס מאפשרת אימות משתמש אוטומטי באמצעות (Active Directory (LDAP ותומכת גם ב"כניסה שקטה" באמצעות אימות של Windows.
blank

האם יש לך שאלות על API?

קרא עוד אודות ממשקי התכנות שלנו >

אינטגרציה מושלמת של פלטפורמת תקשורת רב-ערוצית עם המערכות שלכם

חיבור בין מערכות שונות יכול להיות מורכב. עם קומבוקס, מורכב הופך לפשוט. ניתן לבצע אינטגרציה עם היישומים הקיימים שלכם במהירות ולעבוד בצורה חלקה עם ערוצי התקשורת הנוכחיים והעתידיים שלכם.

אינטגרציית CRM

קומבוקס משתלבת ישירות עם תוכנת שירות לקוחות ומערכות CRM קיימות כדי לספק סביבת עבודה אחידה שהעובדים שלכם ישמחו להשתמש בה. קחו את שירות הלקוחות שלכם לרמה הגבוהה ביותר באמצעות פלטפורמת תקשורת רב-ערוצית, שילוב של ערוצים חדשים נעשה בקלות ובמהירות. מערכת ה-CRM שלכם תעודכן באופן אוטומטי בעת הוספת ערוץ חדש. אינטגרצייה עם ה-CRM כוללת את תיבת הדואר הנכנס החכם שלנו, כרטיסיות שיחה, מסך פופ-אפ לערוצים דיגיטליים, אינטראקציה אוטומטית ועוד.

אינטגרציה עם מרכזי שירות לקוחות ומרכזי מכירות

מעוניין לשלב את קומבוקס עם Priority, Avaya , Cisco, או מערכת אחרת? זה פשוט וקל! באמצעות ה-API שלנו, באפשרותכם להוסיף מספר ערוצים באופן אוטומטי לסביבת העבודה של ה-CRM שלך בקלות ולקבל תוצאות בזמן אמת.

blank

כלים להתאמה אישית

אנו בקומבוקס מציעים מגוון כלים טכנולוגיים המסייעים לעובדים שלכם לנהל תקשורת עם הלקוחות שלהם ביעילות מקסימלית. מנהלים בארגון שלכם יכולים להשתמש בכלים של קומבוקס כדי להתאים את המערכת בצורה מושלמת לצרכים העסקיים הגמישים של הארגון, לתהליכי העבודה הרצויים ואופי המותג.

blank

שדות מותאמים אישית

מודול זה מאפשר לארגונים לעבוד באמצעות שדות מותאמים שלא הופיעו בעבר, וכמו כן להרחיב שדות ידע נוספים. כל ארגון יוכל להוסיף שדות ספציפיים כגון זיהוי לקוח.
blank

אימות לקוחות

מודול גמיש המאפשר לשירותים חיצוניים לאמת פעולות של לקוחות (כלומר, לאשר את התשלום באמצעות שירות כרטיסי אשראי של צד שלישי). זה מאפשר לסוכנים לזהות לקוחות ולאמת פעולות חיצוניות במקביל לשיחות בפועל עם הלקוחות. מדובר באינטגרציה גמישה המסוגלת להתחבר עם מערכות ו-API אחרים.
blank

כניסה חכמה

מודול זה מאפשר כניסה חכמה אוטומטית לצד וידוא משתמש על ידי אקטיב דיירקטורי. כך הנציגים לא יצטרכו להקליד סיסמא נוספת בעת הכניסה למערכת.
blank

התאמה אישית מצד הלקוח

מעבר לאפשרויות הזמינות בממשקי API סטנדרטיים, מודול זה מאפשר למנהלי המערכת לבצע התאמה אישית בקנה מידה מלא של המערכת ברמת הלקוח. אתם יכולים להוסיף פונקציות JavaScript, להתאים אישית CSS, לעצב מחדש תפריטים, להפעיל קוד JS משלכם ולהשתמש בתכונות מתקדמות אחרות.
blank

בשורה התחתונה

פלטפורמה ניתנת להרחבה 

התשתית החזקה של קומבוקס נבנתה מהיסוד כדי להתאים להתרחבות של כל ארגון. קומבוקס כוללת ארכיטקטורה מדרגית שתוכננה לפעולות בנפח גבוה. המערכת שלנו נבנתה עם זמינות ויתירות גבוהה כדי להבטיח תקשורת רציפה ללא הפרעות מול הלקוחות שלכם.

אבטחה מתקדמת

קומבוקס מציעה יכולות אבטחה ברמה ארגונית המבטיחה שליטה מלאה בנתונים שלכם. האבטחה שלנו כוללת יכולות ותכונות של הזרמת נתונים, זיהוי והסתרת מידע רגיש באופן אוטומטי, רשימת IP לבנה, סינון נתונים מתקדם, דגמי פריסה גמישים (ענן, ענן פרטי, ובמקום מקומי) ועוד.

פלטפורמת קומבוקס משמשת ארגונים הדורשים תקני אבטחת מידע ברמה גבוהה כמו בנקים, חברות ביטוח, קמעונאים גדולים, שירותי בריאות וארגונים ממשלתיים.

גלו מדוע יותר לקוחות בוחרים בקומבוקס עבור תקשורת הלקוחות שלהם

בקש הדגמה

CommBox Recognized as Leaders and High-Performers in the CX Market by G2

blank
blank

Build the customer experience
you always wanted

Surprise!
We have rebranded blank

Thank you BumpYard. Hello CommBox

Say hello to CommBox.io, the intelligent customer communication center for live and automated interactions.

We’re extremely excited to announce that we have changed our company name to CommBox. It’s still the same company with the same awesome people! just a new name, a fresh look, and a brighter future.

Read full story
blank